Не рекомендую продавця!!! Хлопці відправили пошкоджений Фаркоп, звалюють на нову пошту, але упаковка геть не пошкоджена!!!
Коментар продавця
Замість того щоб вирішити питвння пошкодженного товару з перевізником у відділенні НП, замовник просто вирішив написати відгук, який взвгвлі не вирішує це питання. З виробником працюємо з 2010 року, і точно знаємо що перед відправкою одного з найбільших виробників фаркопів в Україні, тововар проходить контроль якості. А для інших відвідувачів і замовників моя порада, оглядати при отриманні товар у відділенні НП в присутності представника перевізника і при наявності пошкоджень писати притензію на відшкодування коштів. Добре що такі випадки трапляються не часто.
Андрій С.
Відмінно
Товар відповідає вимогам держ стандарту,документи,гарантія,комплектація,сертифікат в наявності, опис актуальний,але потрібно уточнення з фахівцем продавцем при спілкуванні! Продавець майстер своєї справи,чесність, прозорість, компетентність в діалогі!Компанія заслуговує високої оцінки!Побільше таких компаній,які працюють для покупців!З великою повагою та вдячністю!!!Дякую!!!
Дякую.
Не рекомендую продавця!!! Хлопці відправили пошкоджений Фаркоп, звалюють на нову пошту, але упаковка геть не пошкоджена!!!
Замість того щоб вирішити питвння пошкодженного товару з перевізником у відділенні НП, замовник просто вирішив написати відгук, який взвгвлі не вирішує це питання. З виробником працюємо з 2010 року, і точно знаємо що перед відправкою одного з найбільших виробників фаркопів в Україні, тововар проходить контроль якості. А для інших відвідувачів і замовників моя порада, оглядати при отриманні товар у відділенні НП в присутності представника перевізника і при наявності пошкоджень писати притензію на відшкодування коштів. Добре що такі випадки трапляються не часто.
Товар відповідає вимогам держ стандарту,документи,гарантія,комплектація,сертифікат в наявності, опис актуальний,але потрібно уточнення з фахівцем продавцем при спілкуванні! Продавець майстер своєї справи,чесність, прозорість, компетентність в діалогі!Компанія заслуговує високої оцінки!Побільше таких компаній,які працюють для покупців!З великою повагою та вдячністю!!!Дякую!!!
Все добре, все працює чудово. Рекомендую.
В мене все співали.
Якісний товар. Рекомендую